Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami:
MM Conferences
info@mmcpolska.pl
ul. Stawki 2 00-193, Warszawa

Igor Zesiuk

Operation Department

Igor Zesiuk

Chief Operations Officer

T: +48 793 006 624
e-mail: i.zesiuk@mmcpolska.pl

Aneta Pernak

Business Development Department

Aneta Pernak

Vice President of the Board

T: +48 791 989 886
e-mail: a.pernak@mmcpolska.pl

Katarzyna Pleban

Conferences & Trainings Department

Katarzyna Pleban

Conferences & Trainings Director

T: +48 883 992 662
e-mail: k.pleban@mmcpolska.pl

Monika Nowak

Flagship Events Department

Monika Nowak

Director

T: +48 530 662 013
e-mail: m.nowak@mmcpolska.pl

Tomasz Petruk

Key Account Manager

Tomasz Petruk

Senior Project Manager

T: +48 883 784 084
e-mail: t.petruk@mmcpolska.pl

Nina Kuberska

Event Planning & Logistics Department

Nina Kuberska

Director of Event Planning & Logistics Department

T: +48 530 417 662
e-mail: n.kuberska@mmcpolska.pl

Alicja Zadroga

Knowledge Brokers Department

Alicja Zadroga

Sales Director

T: +48 791 989 883
e-mail: a.zadroga@mmcpolska.pl

ZAUFALI NAM

ciasteczko
Cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Zamknij